FAIL (the browser should render some flash content, not this).

KONTAKT

  • PRINTING-CENTER
    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • ul. Armii Krajowej 2/21
    38-400 Krosno

  • fax: 13 444 04 25
  • tel.: 13 444 04 26
  • NIP: 684-262-18-17
  • www.printing-center.pl

Historia Firmy

Krótko na nasz temat

Przed paroma laty, gdy Współzałożyciel spółki pracował w drukarni, przyjmował zlecenia, organizował pracę i prowadził rozmowy z klientami i kontrahentami. Podczas pracy często pojawiały się problemy z przepływem informacji pomiędzy pracownikami i działami firmy.

Wówczas zrodził się pomysł sprawnego zarządzania drukarnią z kontrolą nad procesami przebiegającymi podczas produkcji. Okazało się, że drukarnie i zakłady poligraficzne potrzebują zaawansowanego oprogramowania działającego przez internet do zarządzania swoimi przedsiębiorstwami i takiego sensownego, a niedrogiego oprogramowania nie udało się znaleźć. Dodatkowo gdyby tak jeszcze to oprogramowanie mogło zbierać zlecenia oraz żywo konkurować z innymi drukarniami, pomagało zwiększyć ilość zleceń, obroty a zarazem zyski. Pomysł pojawił się z przyczyn pragmatycznych, w efekcie powstał koncept projektu, który mogła zrealizować Firma lub Spółka.

Printing-Center Sp. z o.o.  została wpisana do KRS w dniu 23 maja 2011 r.

Spółka powstała w celu stworzenia systemu zamówień i kalkulacji, porównującego oferty branży poligraficznej wraz z rozbudowanym systemem zarządzania zakładem poligraficznym i drukarnią działającym w trybie SaaS.

Dzięki możliwości dofinansowania tego typu projektów z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka spółka aplikowała o dotację w grudniu 2011 roku.

14 kwietnia 2012 roku na wniosek złożony 16 grudnia 2011 roku spółka otrzymała odpowiedź z Regionalnej Instytucji Finansującej – Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., informującą, „iż ze środków PO IG przyznano dofinansowanie na realizację projektu”

Została podpisana umowa i przystąpiono do realizacji projektu.

30 czerwca 2014 roku został zakończony okres realizacji projektu. Wskaźniki określone umową zostały uzyskane przed końcem 2014 roku.

Obecnie oferujemy już w pełni działający System Zarządzania Drukarnią, który ciągle rozwijamy. Każda drukarnia może zarejestrować się w systemie i rozpocząć korzystanie z tego niepowtarzalnego systemu umożliwiającego sprzedaż przez internet jak w drukarniach internetowych.